Magyar tulajdonú vállalkozás keresi értékesítő kollégáját, Bécsi vagy Bécs közeli lakhellyel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bécs (Wien)
2017. 08. 09. 08:06

Magyar tulajdonú vállalkozás keresi értékesítő kollégáját, preferáltan Bécsi vagy Bécs közeli lakhellyel.

Feladatok:

  • Kegytárgyak, azon belül is urnák értékesítése katalógusból, temetkezési vállalkozóknak
  • Promóciós termékek bemutatása, ajándékozása.
  • Megrendelések felvétele és továbbítása a központunk felé, e-mailben.
  • Partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, túraterv szerinti látogatásuk.
  • Munkavégzéséről jelentés leadása a központ felé, e-mailben

Elvárások:

  • Német nyelvtudás
  • Kitartó, önálló munkavégzés
  • Értékesítői véna vagy előélet
  • Célorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Minden segítség ahhoz, hogy sikeres üzletek jöjjenek létre
  • Versenyképes, teljesítmény arányos fizetés, (aki tisztességgel csinálja 2500-4000 Eurot keres)

Várható munkakezdés: Augusztus vége, szeptember eleje

A munkát lehet fő illetve mellék állásban is végezni vagy akár alvállalkozóként. Megbeszélés alapján.

Jelentkezni: kapuskrisztina@gmail.com e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése