Szakmunka

Autószerelőnek állás innsbrucki székhellyel azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Innsbruck
2016. 12. 10. 21:21

Egy 65 éve Ausztriában sikeresen működő tiroli családi vállalkozás, innsbrucki székhellyel, Fiat márka hivatalos képviseletében működő szervizébe, gyakorlattal rendelkező, autószerelő munkatársat keres, azonnali kezdéssel.

Amit a cég kínál:

  • kiemelkedő bérezés (1500€ nettó bér + 13-14. havi fizetés)
  • kulturált munkakörülmények egy fiatalos csapatban
  • teljes munkaidő
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség
  • érdekes és változatos feladatok
  • segítségnyújtás szálláslehetőség keresésében
  • magyar nyelvű asszisztencia a cégnél (tel: +3670/200-1151)

Elvárások:

  • autószerelő szakirányú végzettség
  • márkaszervizben szerzett szakmai tapasztalat
  • (Fiat márkaszerviz előnyt jelent, de nem feltétel)
  • önálló munkavégzés
  • német nyelvismeret, vagy a nyelv elsajátítására való hajlandóság
  • a cég által finanszírozott tanfolyamon

Jelentkezni német nyelvű szakmai önéletrajzzal az autohaus@lueftner.com e-mail címen, vagy személyesen a szervizben a 6063 Innsbruck / Rum, Austrasse 10-12. címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése